Ahoj,

mé jméno je Adéla Radimcová a vítám tě na mých webovkách.

Už jako malá jsem moc chtěla hrát na kytaru a zpívat. V jedenácti jsem si řekla, že by přeci bylo super začít skládat svoje písně, ale všichni mi to vyvraceli slovy: ,,Jsi dítě, máš krásné představy, ale nereálné; Víš kolik je zpěváků a textařů?; V tomhle oboru se nikdy nechytíš...¨

Ve 13 jsem složila první píseň s názvem Růženka, která měla u mých blízkých úspěch, nicméně jsem se pak zhruba na půl roku rozhodla odložit kytaru do kouta s tím, že na to nemám. Pak přišli na řadu moji úžasní a nejlepší rodiče, kteří mi dost jasně dali najevo, že neplatili moje kroužky jen tak a že v tom zkrátka budu a musím pokračovat.

S nechutí jsem šla do Domečku v Chomutově, protože jsem musela, kde jsem zjistila hned po první hodině jak moc to je fajn a že se tomu chci jako učitel věnovat.
A tak se stalo. V 15 jsem v Domečku začala externě vyučovat kytaru a zpěv - táborákové písničky.
Naplňovalo mne to natolik, že jsem se opět vrátila do ZUŠ v Jirkově, a pak si i zhruba na 1.5 roku zkusila pěveckou konzervatoř v Teplicích.

Úplně mimo obor jsem vystudovala bakalářský obor předškolní pedagogiky, které se také nyní věnuji a ve volném čase vyučuji ve své učebně, která se nachází na chomutovském náměstí a mimo to se samozřejmě věnuji i koncertům.

V roce 2018 jsem měla tu čest (díky mé skvělé kamarádce Nikol) vyzkoušet soutěž Česko Slovensko má talent, kde jsem se dostala až do semifinále a za to jsem nesmírně vděčná, neboť mi to pomohlo dostat mé písně dál a hlavně mnoho nových zkušeností. 

A hlavně jsem svému okolí i sobě dokázala, že i obyčejná holka z vesnice může složit písničku, která se zaryje do paměti i mně úplně cizím lidem a to mne těší ze všeho nejvíc .
Díky za vás, díky za to, že sledujete mou tvorbu a posouváte mne tak dál, naplňujete mne pozitivní energií a stále mi dokazujete, že to co dělám, má smysl. 

Adéla